گویندگان - سامانه فریلنسری خدمات گویندگی - گیم پاد

تبلیغات
خانه » ریپورتاژ » گویندگان – سامانه فریلنسری خدمات گویندگی
نظرسنجی

دوبله تریلر Rise Of Tomb Raider را چگونه ارزیابی میکنید؟

View Results

Loading ... Loading ...

گویندگان – سامانه فریلنسری خدمات گویندگی

نوشته شده توسط : حسین جنتی در تاریخ : ۰۷ خرداد ۱۳۹۸

 

اگر صاحب کسب‌وکار یا یک وب‌سایت هستید و یا در شبکه‌های اجتماعی به تولید محتوا مشغول هستید، حتماً به یک صدای حرفه‌ای برای ارائه هر چه بهتر محتوایتان نیاز پیداکرده اما صدایی متناسب با معیارها و بودجه‌ی موردنظرتان را پیدا نکرده‌اید!

گویندگان یک سامانه هوشمند فریلنسری در حوزه خدمات گویندگی است که با فیلتر ها و معیارهای خاصی مناسب‌ترین گویندگان را برای انجام سفارش‌های شما (اعم از موشن گرافیک، تیزر تبلیغاتی، نریشن، کتاب صوتی، تگ و عنوان صوتی، تلفن سانترال و …) به شما معرفی کرده تا به‌صورت آنلاین از طریق سیستم با شما قرارداد ببندند.

دریافت نمونه صدای اختصاصی، اصلاحیه‌های آنلاین و در لحظه و اطمینان از انجام هر پروژه به بهترین شکل ممکن، از ویژگی‌های کار کردن با سیستم گویندگان است.

گوینده‌ها نیز با ثبت‌نام در وب‌سایت گویندگان، می‌توانند بر اساس توانایی‌ها و از طریق صفحه‌ی اختصاصی خود در وب‌سایت گویندگان، اقدام به جذب سفارش کرده و بدون نگرانی بابت دریافت دستمزدها، می‌توانند مبلغی که خودشان تعیین کرده‌اند را (بدون کسر حتی یک ریال!) دریافت کنند.

در ضمن برای افزایش توانایی‌های فردی و حرفه‌ای گویندگان نیز می‌توانند آموزش‌های متنوعی ازجمله آموزش بازاریابی، فن بیان، برند سازی شخصی، گویندگی تیزر، نریشن، دوبله و … را در آکادمی گویندگان ببینند.

 

اگر صاحب کسب‌وکار هستید یا یک وب‌سایت قوی دارید و یا در شبکه‌های اجتماعی دست به تولید محتوا می‌زنید، حتماً در هر مرحله از ارائه‌ی کارتان، نیاز به صدایی حرفه‌ای و جذاب را احساس کردید و همیشه به دنبالش بودید؛ اما مواردی که به شما پیشنهاد می‌شد یا پیدا می‌کردید، فرسنگ‌ها با صدای موردنظر شما فاصله داشت.

تأخیر در تحویل کار، هزینه‌ی بالا، کیفیت پایین، عدم اجرا با لحن دلخواه و بی‌توجهی به اصلاحیه‌های مدنظر شما، از بزرگ‌ترین مشکلات سفارش گویندگی به‌صورت سنتی (حتی در بستر اینترنت) است. اما راه‌حل چیست؟

 

راه‌حل: سیستم هوشمند گویندگان

وب‌سایت گویندگان به‌عنوان «تنها سامانه هوشمند سفارش آنلاین خدمات گویندگی در ایران» تمام نیازهای شما به یک‌صدای خوب را برآورده می‌کند. ثبت‌نام شما در سامانه کاملاً رایگان است و تا زمان بسته شدن قرارداد تمام خدمات وب‌سایت اعم از ارسال سفارش، دریافت نمونه صداهای هر گوینده به‌صورت اختصاصی برای پروژه‌ی شما و … کاملاً رایگان خواهد بود.

 

سیستم هوشمند گویندگان

سفارش‌ها به‌صورت سنتی در بهترین حالت با انتخاب از بین بانک صدای موجود در گروه‌های دوبلاژ، استودیوهای صدابرداری یا وب‌سایت‌های بانک صدا انجام می‌پذیرد؛ اما در وب‌سایت گویندگان پس از ثبت سفارش (که در آن تمام ویژگی‌های صدایی که می‌خواهید شما به‌صورت سیستمی و به‌سادگی هرچه‌تمام‌تر در آن ثبت می‌شود)

سیستم هوشمند وب‌سایت از بین چند صد گوینده‌ای که آماده‌به‌کار هستند، گوینده‌های مطابق با نیاز شما را پیداکرده و به آن‌ها پیام می‌دهد. آن‌ها نیز نمونه صداهای اختصاصی برای شما ضبط می‌گیرند و به همراه قیمت‌ها (در بازه‌ی قیمتی که شما تعیین کرده‌اید) برای شما خواهند فرستاد.

 

آدیشن رایگان گویندگان برای شما

پس از ثبت سفارش، از بین صدها گوینده، گویندگانی که با توصیف دقیق شما از پروژه‌تان بیش‌ترین هم‌خوانی را دارند، با ضبط اختصاصی از روی بخشی از متنی که شما در سفارش آورده‌اید، برای شما یک نمونه صدای کوتاه خواهند فرستاد. این به انتخاب بهترین صدا توسط شما کمک شایانی خواهد کرد.

مطمئنیم با شنیدن صداهای مختلف، بهترین صدای پروژه‌ی خود را خواهید یافت. هم‌چنین باوجود تعداد زیادی گوینده که به شما پاسخ می‌دهند قدرت انتخاب بالایی خواهید داشت.

 

قیمت کم‌تر

هزینه‌ی آفیش (کرایه) استودیو و سهم واسطه‌ها در اغلب پروژه‌های گویندگی، گاهی بیش‌تر از دستمزدی می‌شود که یک گوینده می‌گیرد!

در وب‌سایت گویندگان، گوینده‌ها از استودیوهای شخصی خود و بدون واسطه با شما قرارداد می‌بندند. این مسئله باعث می‌شود که برخی مواقع هزینه سفارش شما بدون هیچ‌گونه افت کیفیتی تا ۹۰ درصد، کاهش پیدا کند.

 

قیمت، همان چیزی است که می‌بینید

زمانی که شما قصد بستن قرارداد دارید، هر گوینده مبلغی را پیشنهاد کرده است. هزینه‌ای که شما برای اجرا این کار پرداخت می‌کنید، دقیقاً همان مبلغی است که روی مانیتور خود می‌بینید. در طی پروژه نیز هزینه‌ی اضافی از شما دریافت نخواهد شد.

 

میزان بودجه‌ی شما تعیین‌کننده است

در زمان ثبت سفارش بخشی در فرم سفارش وب‌سایت گویندگان وجود دارد که بازه‌ی هزینه‌ای شما را مشخص می‌کند. شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که دارید بهترین گوینده را انتخاب کنید و حتی یک ریال بیش‌تر از مبلغی که مشخص کرده‌اید را نیز نپردازید.

 

سرعت تحویل

گوینده‌های معمولی بعد از عقد قرارداد پروژه در صف آفیش های استودیویی قرار می‌گیرند و آفیش استودیو از یک تا چند روز برای آن‌ها زمان می‌برد.

به همین خاطر پروژه‌هایی که به گویندگان معمولی سفارش می‌شود، حداقل به زمانی چندروزه نیاز دارد؛ اما گوینده‌های وب‌سایت گویندگان به دلیل داشتن استودیوی شخصی، در کم‌ترین زمان ممکن پروژه‌ی شما را انجام می‌دهند.

 

ارتباط بدون واسطه با گوینده

بزرگ‌ترین ایراد بانک‌های صدای اینترنت، عملکرد خود بانک صدا به‌عنوان واسطه‌ی ذی‌نفع است که علاوه بر افزایش هزینه‌ی کار، باعث می‌شود فرآیند اصلاحیه برای گوینده به‌شدت زمان‌بر و در اغلب موارد ناکارآمد باشد. فرض کنید مشکلی در اجرا پیش‌آمده و شما قصد انتقال آن به گوینده را دارید.

اگر از طریق این وب‌سایت‌ها اقدام کنید، معمولاً یا با بی‌توجهی آن‌ها مواجه می‌شوید و یا تا رساندن درخواست اصلاحیه به گوش گوینده و ضبط و ارسال مجدد آن، زمان زیادی از شما تلف خواهد شد. برخی از بانک‌های صدا درخواست مبلغ بالاتری از مبلغ قرارداد را نیز دارند!

در وب‌سایت گویندگان، شما با گوینده به‌صورت مستقیم و از طریق سیستم پیام‌رسان وب‌سایت ارتباط گرفته و بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ی اضافی، هر اصلاحیه‌ای را که مدنظر دارید به او منتقل کرده و در کم‌ترین زمان فایل نهایی را تحویل خواهید گرفت.

 

بزرگ‌ترین بانک صدای آنلاین

وب‌سایت گویندگان با دارا بودن بزرگ‌ترین بانک صدای گویندگی موجود در اینترنت، متنوع‌ترین صداها را در بازه‌های هزینه‌ای متفاوت به شما ارائه می‌کند به‌نحوی‌که با هر مبلغی که شما در اختیاردارید می‌توانید بهترین گزینه‌های موجود را انتخاب کرده و پروژه‌ی خود را به اتمام برسانید.

 

ماندگاری فایل شما و سهولت دسترسی

فایل‌هایی که طی پروژه بین شما و گوینده ردوبدل می‌شود، به‌رایگان و به مدت یک ماه روی سرورهای وب‌سایت گویندگان باقی می‌ماند تا در طول این زمان اگر به فایل‌ها نیاز داشتید در سریع‌ترین زمان ممکن آن‌ها را دانلود کنید.

 

کمک به جذاب‌تر کردن متن شما

اگر نگران هستید متنی که می‌نویسید جذابیت کافی را ندارد یا برای تبلیغات و … استاندارد نیست، ما در بخش آکادمی گویندگان به آموزش مهارت‌های تبلیغ نویسی حرفه‌ای به شما می‌پردازیم.

 

فرصتی استثنایی برای گوینده‌ها

اگر گوینده هستید و قصد انجام کار گویندگی به‌صورت فریلنسینگ را دارید، وب‌سایت گویندگان بهترین جایی است که می‌توانید در آن به ارائه و فروش خدمات خود بپردازید.

 

ثبت‌نام رایگان

ثبت‌نام گوینده‌ها در وب‌سایت گویندگان کاملاً رایگان بوده و ارائه‌ی تمامی خدمات به گویندگان از سرتاسر دنیا به‌صورت کاملاً رایگان انجام می‌پذیرد.

 

شما مدیر برنامه‌ی خودتان هستید

برعکس گویندگان سازمانی، شما در گرفتن یا رد سفارش‌های کار کاملاً آزاد هستید. بودجه‌ی کار را خودتان تعیین کرده و با توجه به مشغله‌ی خود، کاری را قبول یا رد خواهید کرد.

 

چانه زدن مشتری با گوینده، ممنوع!

در صورت عقد قرارداد با شما مشتریان دقیقاً همان مبلغی را که شما درخواست کرده‌اید را پرداخت کرده و وب‌سایت گویندگان بدون کسر حتی یک ریال از مبلغ درخواستی شما، آن را به‌صورت کامل در زمان‌های تعیین‌شده به حسابتان واریز می‌کند.

با این سیستم پرداخت امن، دیگر امکان خوردن حق شما یا چانه‌زنی‌های بی‌موردی که منجر به ضرر مالی یا اذیت و آزار روانی شما شود نیست. ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که حتماً به دستمزد خود به‌صورت کامل خواهید رسید.

 

شما گوینده‌ی شماره ۱۱۵ نیستید!

به هر گوینده در وب‌سایت گویندگان یه صفحه‌ی اختصاصی بانام خود شخص به همراه مشخصات کاملی از توانایی‌های او اختصاص داده می‌شود که در آن می‌تواند نوع صدا و توانایی‌های خود، زبان‌ها و لهجه‌هایی که به آن گویندگی می‌کند، سن صدایی، رزومه‌ی کاری، نوع خدمات گویندگی، تجهیزات ضبط و همین‌طور لیست مشتریان حرفه‌ای خود را وارد نماید.

داشتن صفحه‌ی اختصاصی و هم‌چنین وجود نام کامل گوینده در این صفحه، به برند سازی شخصی گوینده و جستجوی وی در موتورهای جستجو کمک زیادی می‌کند و باعث می‌شود فرآیند رزومه سازی گوینده با سرعت بیش‌تری انجام شود.

در وب‌سایت گویندگان نام کامل گوینده به مشتریان نمایش داده می‌شود، نه با کد عددی خاصی که ناشی از پنهان کردن نام گوینده جهت ارتباط نگرفتن مشتریان به‌صورت مستقیم با وی می‌شود. با این کار کرامت گوینده به‌عنوان یک هنرمند حفظ‌شده و به گوینده نگاهی در حد یک عمله‌ی کم سود برای صاحبان وب‌سایت نخواهد شد.

 

مکانی دائمی برای نمونه صداهای شما

شما می‌توانید تا ۶ نمونه صدای مجزا از صدای خود را در صفحه‌ی اختصاصی خود در وب‌سایت گویندگان بارگذاری کرده و هر زمان که مشتری نیاز به نمونه صدای شما داشت، به‌راحتی هرچه‌تمام‌تر به صدای شما دسترسی داشته باشد.

 

بازاریابی رایگان برای شما

بازاریابی گویندگی، امری است تخصصی که پیاده‌سازی آن نیازمند دانش کافی در این زمینه است. وب‌سایت گویندگان با بهینه‌سازی کامل برای موتورهای جستجو و همین‌طور تبلیغات فراوان در سطح اینترنت، دسترسی مشتریان به شما برای فروش محصولاتتان به آن‌ها را آسان می‌کند.

علاوه بر آن، جستجوی نام شما از طریق موتورهای جستجو، به‌آسانی مشتریان را به صفحه‌ی اختصاصی شما در وب‌سایت گویندگان هدایت می‌کند و از طریق سیستم جستجوی وب‌سایت گویندگان نیز به ارائه‌ی کار شما می‌پردازد.

 

آکادمی گویندگان، فرصتی طلایی برای علاقه‌مندان ورود به صنعت گویندگی و دوبلاژ

اگر علاقه‌مند به ورود به دنیای گویندگی و دوبلاژ هستید، آکادمی گویندگان (بخش آموزشی وب‌سایت گویندگان) به آموزش از صفر تا صد گویندگی به شما و به‌صورت کاملاً آنلاین خواهد پرداخت.

آموزش‌هایی از قبیل:

  • بازاریابی گویندگی
  • فن بیان
  • صداسازی
  • ساخت استودیوی خانگی
  • آموزش نرم‌افزارهای صوتی
  • آموزش ضبط و بهینه‌سازی صوت
  • آموزش دوبله
  • آموزش گویندگی نریشن و تبلیغات
  • آموزش‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف گویندگی

و ده‌ها مقاله‌ی رایگان آموزشی دیگر

درباره نویسنده : حسین جنتی

برنامه نویس و طراح وب

دیدگاه خود را بیان کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای گیم پاد محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طراحی شده توسط : طراحان عصر نوین